EXPRESS COFFEE FESTİVAL NEDİR ?

Yeni nesil kahve akımının yanı sıra geleneksel kahve kültürü ile yeni nesil kahve akımının beraberinde getirdiği yaşam stilini, oyunları, sunumları, yeni lezzet ve festivale özel tatlarının yanı sıra workshoplar, sergiler,  akustik konserler, sergi ve birçok ilgi çekici etkinlikle birlikte tüketici ile buluşturan, odağına kahveyi yerleştiren bir festivaldir.
9G3A6166

NE ZAMAN ve  NEREDE ? 

 

TARİH :  29- 30 – 31 MAYIS 2020 

YER     : Yakında Burada…. 

 

          FESTİVAL HALKA AÇIK VE ÜCRETSİZDİR.  

 

FESTİVALE KİMLER KATILIYOR

Festivale, dünyaca ünlü markalar ve Türkiye’den bağımsız kahve markaları katılım gösteriyor. Türk Kahvesinin yanında özellikle son yıllarda ülke çapında artan üçüncü dalga kahve mekanları, festivalin göz bebekleridir. Adana, Mersin, İzmir, İstanbul ve Ankara daha pek çok şehirde bulunan popüler mekanların stantlarını festival alanında görebilirsiniz. Aynı zamanda Türk kahve çeşitleri ile ünlü il be ilçe belediyeler,  Kahvecilerin dışında, kahve ile ilgili ekler…  Elbette canlı performanslar ve konser organizasyonları için de ünlü sanatçılar festivalde yer alacaktır. 
9G3A6455

Özelliklerimiz ve Faydalarımız

Dijitalleşmiş ortamdan uzak kahveyi bahane ederek sohbet ile konuların genişlemesini sağlamak. Kültür, sanat, ticaret ve bir çok konuların konuşulacağı bir ortam göstermek ve bu alanda bir çok farklı kültürlerin alış veriş yapmaları​nı sağlamak bizim en büyük faydalarımız arasında olacaktır. 
9G3A5609

Türkiye bizi mi bekliyor ?

Kendimize güvenmenin en büyük yanı Türk Kahvesi Türklere özgü olması ve onun gururu ile bir adım atmak. Türk Kahvesini konu alan Express Coffee Festival